Kurumsal

İKAS PHARMA'ya Hoşgeldiniz

İKAS PHARMA Ecza Deposu, “adada kıtalı gibi yaşama” prensibiyle yetişen ve insan hayatını iyileştirme tutkusuyla çalışan kadrosuyla, ülkemiz insanlarına dünya standartlarında ilaç tedarik etmeyi görev bilmiştir.

“Öğrenmek” anlamına gelen ismiyle, çalışanlarının eğitimini sürekli kılan İKAS PHARMA Ecza Deposu, alanında profesyonel, özgüvenli ekibiyle en üst kalite standartlarında, tedavi değeri yüksek ilaçların tedariğini mümkün kılar.

İKAS PHARMA Ecza Deposu, insan sağlığını iyileştiren ve potansiyelini ortaya çıkaran tedavilerin yapıtaşı olan ilaçları zamanında ve en üst kalite seviyesinde sevdalısı olduğumuz ülkemiz insanlarına ulaştırmayı amaçlar. Her bir hastane ve eczanenin ihtiyaç farklılıklarını göz önünde bulunduran İKAS PHARMA, bireysel hizmet sağlar.

Misyonumuz
Vizyonumuz

İnsana hizmet esasıyla çalışan ve sürekli gelişen bilim dünyasından ilham alan İKAS PHARMA, sağlık sektöründe verdiği yüksek hizmet kalitesi ve aşıladığı insan sevgisiyle kökleşmeyi, gelecek nesillere güven ve ilham dolu yarınlar armağan etmeyi hedefler.

İKAS PHARMA’nın yapıtaşlarını temsil eden çalışanlarımız tarafından sahiplenilen kurumsal değerlerimiz her iş sürecinin odak noktasıdır. İKAS PHARMA olarak yaşayan tüm canlılara saygı gösterir, yeni nesillerce yaşanılanılabilir bir dünyaya katkı koymak için çalışırız. Mükemmeliyetçi ve kalite odaklı ekibimizle hızlı ve ayrıcalıklı hizmet sağlar, güvenilirliğimizi sürekli kılarız. Yenilikçi ve işbirlikçi ruhumuzla gelişirken geliştirmeyi hedefler, yüksek aidiyet duygusu ile bağlı olduğumuz ülkemizin sağlığını korumayı görev biliriz.

Değerlerimiz